SKLO

Při plánování nákupu okenních skel buďte prozíraví. Izolační skla dlouhodobě totiž chrání nejen životní prostředí, ale také Vaši peněženku.
Dvojité nebo trojité zasklení a izolační vrstvy mohou díky různým tepelným ochranným vrstvám dosáhnout hodnoty Ug až 0,4 W / m²K. V kombinaci s konstrukcí rámu (hodnota Uf) se získá celková hodnota (hodnota Uw) okna.

OCHRANA PROTI HLUKU

Auta, motocykly, vlaky, letadla, továrny, školy, sportovní zařízení a zařízení pro volný čas – všichni mají jedno společné: způsobují hluk. Hluk, který nám způsobuje potíže, když konečně chceme vypnout od každodenního po návratu domů. V tabulce vpravo si můžete udělat představu, jak silně vnímáme různé zdroje hluku.

Správně zvolená okna mohou tento hluk nejen výrazně snížit, ale – pokud je to žádoucí – je dokonce úplně skrýt. Důležitými faktory ovlivňujícími propustnost zvuku jsou výběr skla a rámu a v neposlední řadě i profesionální montáž. My, v BHB OKNA, toto všechno nabízíme, abyste mohli bydlet a žít v klidu. Nesmíme samozřejmě zapomenout na širokou nabídku ornamentních a bezpečnoctních skel do individuálních kombinací.

VARIANTY

Zasklení pro optimální ochranu

Standardní sklo

Ug = 1,1 W/m²K

Energeticky úsporné sklo
Ug = 0,5 – 0,8 W/m²K
Zvukotěsné sklo
Ug = 0,5 –  1,1 W/m²K
Bezpečnostní sklo
Ug =  0,5 – 1,1 W/m²K
Protisluneční sklo
Ug =  0,5 – 1,1 W/m²K

Příčka – individuální styl

Okna s příčkami jsou nejlepším důkazem toho, že okna mohou mít nejen praktickou funkci – dávají domům romantiku, kombinují styl a kouzlo venkovského domu s nadčasovou elegancí a zároveň jasně strukturovaným přívětivým dojmem – jak v exteriérovém pohledu na dům, tak v samotných místnostech. Klasická konstrukce oken je stejná, pouze dovoluje využít kreativitu a moderní velká okna dokonale oddělí.

Příčka dělící sklo

Tato propracovaná příčka se také nazývá „skutečná příčka“. Vzhledem k dělící příčce skla je každé příčkové pole pokryto malou izolační skleněnou tabulí. Jednotlivé použité skleněné tabule se mohou lišit strukturou nebo barvou, a tak poskytují další kreativní možnost individualizace.​

Vídeňská příčka

„Vídeňská příčka“ je vybavena zabudovanými distančními profily, které nejsou v žádném kontaktu s povrchem skla. Příčky jsou poté výrobcem okna umístěny na vnějšek, takže působí dojmem skutečné příčky aniž by docházelo ke statickému zatížení skla.

Meziokenní příčka

„Helima příčka“ je hliníková příčka s práškovým nástřikem vložená do prostoru mezi tabulemi. Výhodou příčky Helima je to, že tabule lze snadno vyčistit, protože příčka je mezi tabulemi. Technologie „Helima“ navíc umožňuje použití zvláště úzkých příček.

Na našem webu používáme soubory cookies k personalizaci obsahu, inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Využíváním našich stánek souhlasíte se zpracováváním údajů.

Close