Buďte s našimi okny v bezpečí...

Požadavky na moderní bydlení jsou stále více komplexnější. Také komfort bydlení, bezpečnost a možnosti elektronického zabezpečení budov stále více získávají na významu. Proto Vám nabízíme moderní techniku, se kterou budete mít kontrolu nad svým domem.

 

 

 

Jsou všechna okna a dveře ve Vašem domě zavřena nebo jste něco přehlédli? Bezpečnostní systém pohybu Vám dá odpověď, aniž by jste museli obcházet celý dům, aby jste se ujistli, že jsou všechna okna zavřena. Jednoduchý pohled na mobilní centrálu stačí. Tak se můžete ubezpečit, že ani bouřka ani nezvaní hosté nemohou Vašemu domovu ublížit.

 

 

 

 

 

FUNKSENSORIK je bezdrátový zabezpečovací systém pro okna a balkonové dveře. Kouřový a plynový hlásič, vnější siréna, telefonický přenos poplachu stejně jako řada dalších komponentů mohou být individuálně sestaveny a radiovým signálem přizpůsobeny potřebám zákazníka. Kompletním řešením je tak FUNKSENSORIK schopen rozsáhle zabezpečit budovy zvnějšku i zevnitř.

 

 

 

 

 Vlastnosti zabezpečovacího systému:

 

  • disponuje jednoduchým programováním a lehkým ovládáním
  • zabezpečovací okenní systém obsahuje včasné rozpoznání při násilném otevření a má rovněž akustický hlásič rozbití skla
  • plynový a kouřový hlásič spolehlivě idintifikují často nerozpoznatelné kouřové plyny při požáru budov
  • energeticky úsporný systém ukazuje stav otevření oken a dveří a pomáhá efektivnímu využívání drahého tepla