Posuvně-výklopné dveře Prestige

 

 

Posuvné dveře jsou ideálním rozšířením vnitřního prostoru do exteriéru a umožňují zakomponování velkých okenních ploch do projektu stavby. Příroda a zahrada se tak stávají pevnou součástí každodenního života i za špatného počasí a v zimních měsících. Za krásného počasí lze dveře snadno a pohodlně otevřít posunutím.

 

Posuvně sklopné dveře jsou velice moderním řešením balkonových dveří, kde se křídlo odsouvá souběžně s rámem před jeho rovnou částí (namísto otvírání dveří směrem do interiéru, na což byli zákazníci zvyklí doposud). Při otvírání se křídlo odsune od rámu o několik málo centimetrů a pomocí koleček v kolejnici je zajištěn rovnoběžný posun. Kolejnice je připojena ke křídlu a rámu ve spodní i horní části. Ovládání posuvně sklopných dveří je hračkou, neboť dveře jsou ovládány masivní klikou, díky níž se dveřní křídlo přemístí do polohy, ve které se odsune do otevřené polohy.


Další výhodou tohoto systému je možnost sklopení posuvného křídla do ventilační polohy, jako je tomu u oken. Takto vyrobené dveře se vyznačují výbornými tepelnými a zvukově izolačními vlastnostmi a vysokou mírou bezpečnosti. Sklopně posuvné dveře jsou k dispozici v kompletní škále barev vč. imitace dřeva.

 

 

 

 

 

  •  6 komor, stavební hloubka 76mm
  •  zkosení profilu 20 °
  •  kvalitní povrch s výběrem široké škály barev jako u oken
  •  možnost velkých rozměrů zasklení až do 3m  šířky a 2,2m výšky