Individuální barvy oken pro jakýkoliv styl


Barevná okna a dveře dokreslují umělecký dojem a jsou určující pro vzhled fasády. Společnost Inoutic poskytuje velkým výběrem barev pro okna téměř neomezené možnosti realizace a demonstruje tak své pochopení pro moderní architekturu. Novostavby i renovované objekty obytného i průmyslového typu lze tedy navrhovat velmi individuálně a fasáda tak může dostat nový lesk. Barevné fólie se nanášejí jednostranně nebo oboustranně. Barvy lze rozmanitým způsobem kombinovat.

 

Kvalitní a mimořádně odolné fólie splňují ty nejvyšší kvalitativní a designové požadavky a září i po letech stejně jako první den. Péče je velmi snadná a vykazují výjimečnou odolnost proti teplotě a UV záření. Barvy jsou k dispozici pro okenní profily, kazetové rolety, posuvné dveře i domovní dveře.

Naše barvy pro okna jsou seskupeny podle architektonických stylů a lze tedy snadno vybrat barvu, která je Vám blízká.

 

 

 
Přednosti barev Inoutic


+ Široká paleta barev

+ Velmi kvalitní povrchová úprava

+ Vysoká odolnost proti UV záření a vlivům počasí

+ Snadná údržba

+ Široké možnosti kombinací

 

 

Klasické barvy 

Elegantní povrch s kresbou dřeva v různých barvách lze univerzálně zakomponovat jak do rodinných domů, tak do komerčních staveb.

 


 

 

Nadčasové barvy

Jemná barevná kresba dřeva v kombinaci s trvanlivým barevným odstínem propůjčí Vaší fasádě nádech jedinečnosti.

  

 

Tradiční barvy

Přírodní barevné odstíny dřeva se perfektně hodí pro tradiční i moderní stavební styly. Alternativa k výrazné dřevěné kresbě.

  

 

Trendové barvy *

Decentní a módní šedé odstíny v kombinaci s ušlechtilou perlovou strukturou poskytují rafinované akcenty při vytváření architektury stavby. Hladké vzorování.

 

 

Architektonické barvy *

Exkluzivní hliníkový a kovový vzhled prémiové povrchové úpravy barev Titanium Plus zdůrazňuje moderní charakter soukromých i komerčních budov. Kombinace hladkého vzorování a vícevrstvé skladby s vysoce kvalitní folií FAST.


 

 

 

* V případě kombinace oken s plastovými vchodovými dveřmi a dveřními výplněmi, se prosím ohledně barev poraďte s našimi prodejci. U barev architektonických a trendových nemůžeme zaručit kompatibilitu s dveřními výplněmi našich dodavatelů.