S dřevěnými dekory jste blíže přírodě...

 

Pro všechny, kteří kladou důraz na přirozený vzhled, aniž by se chtěli zříci výhod moderní okenní techniky, existují plastová okna v optice dřevěného dekoru. Díky oknům s dekorem dřeva získává náročná architektura svoji zvláštní estetiku. Dřevěné dekory doporučejeme jako klasický stylový prvek při renovaci starých domů.

 

 

 

Jedná se o folii imitující barvu i povrch dřeva, která se technologií kašírování nanáší na základní profil. V našem běžném sortimentu naleznete dřevodekory, ze kterých si jistě vyberete.

 

 

Zvolíte- li plastová okna s dekorem dřeva, nepřiblížíte se přírodě pouze opticky, ale i tím že ušetříte malou, ale rozhodně nezanedbatelnou část z ještě nedotčených lesů naší planety.

 

 

 V nabídce si můžete vybrat z dřevěných dekorů.
 Barevné ukázky jsou pouze ilustrativní, reálné barvy mohou být odlišné. Vyžádejte si u nás vzorníky.

 

 

zlatý dubmahagonmořený duboregonořechdouglaskahorská borovicevlašský ořechsiena nocesiena rossosvětlý dubtřešeňdubdekor zlatý dubdekor mahagondekor mořený dubdekor ořechdekor oregon

 

 

 

Barevné fólie


Mimo dřevěných dekorů jsme Vám schopni nabídnout také barevné folie, které můžete vybírat podle barev Vašich fasád. Tyto folie zajistí moderní a estetický vzhled Vašeho domu.

 

Barevné ukázky jsou pouze ilustrativní, reálné barvy mohou být odlišné. Vyžádejte si u nás vzorníky.