Nechte se fascinovat barvami Acrylcoloru...

Nabídneme Vám produkty nejen ve barvách dřevěného dekoru, ale i též v barevných provedeních tzv. Acrylu. Barevné okenní profily zdůrazňují stvárnění fasády. Obytné domy se tak stávají půvabným poutačem, dostávají svoji nezaměnitelnou "vizitku".

 

 

 

Barevně acrylcolorové profily se vyrábí metodou koextruze. Jde o nanášení polyakrylátové barevné vrstvy na bílé těleso profilu z PVC ještě v hubici vtlačovacího stroje.

 

Bílá základní vrstva pod infračerveně průhlednou akrylátovou vrstvou silně odráží sluneční zářeníl. Tím je výrazně minimalizováno zahřívání profilu.

 


 Tato metoda nabízí hned několik výhod:

 

Stálobarevný

Akrylát je mimořádně odolný materiál. Používá se již desítky let v automobilovém průmyslu, a ani po letech intenzivních povětrnostních vlivů nevykazuje změnu barvy. Ani při postupné výměně jednotlivých oken na téže budově nelze ani po letech vizuálně téměř rozeznat žádné barevné rozdíly.

 

 

Nenáročný na údržbu

Okna z acrylcolorových profilů nevyžadují téměř žádnou údržbu a péče o ně je mimořádně snadná. Odpadají opravy odlupování a oprýskávání laku nebo nutnost dodatečných nátěrů, nevznikají jiné sekundární náklady. Odpuzují nečistoty a je možné je snadno vyčistit jednoduchými čisticími prostředky.

 

 

Odolný proti poškrábání

Okna z acrylcolorových profilů mají hedvábně matný, hladký a bezpórový povrch. Spojením PVC a akrylátu za působení velkého tepla vzniká materiál s mimořádnou odolností. Není odolný jen proti poškrábání, nýbrž je inertní i vůči usazování prachu a špíny.

 

 

Vysoce reflexní

Bílá základní vrstva profilů dopadající sluneční světlo, které proniklo pro infračervené záření propustnou acrylcolorovou vrstvou, převážně odráží. Tím se výrazně snižuje ohřívání profilů působením slunečního záření. Tepelné rozdíly, které lze pozorovat mezi velmi tmavými a bílými okny, jsou tak u těchto profilů pozoruhodně malé.

 

100 % recyklovatelný

Acrylcolorová okna jsou plně recyklovatelná. Zbytky profilů se vrací zpět do cyklu oběhu materiálu. Stará okna se regranulují a upravují. Výsledkem je kvalitní materiál, který lze použít na produkci nových profilů. Tím je zajištěn uzavřený cyklus oběhu materiálu.

 

 

 

 

>>>> Objevte barevný svět acrycoloru...<<<<

 

              

 

 Prohlédněte si standartní barvy acrylcoloru.
 Prezentace barev je pouze ilustrativní a může se lišit od skutečné  barvy profilu.