Hliníkové dveřní výplně

 

 

Jedinečná možnost 14 druhů dveřních výplní za jednotnou cenu! - akční nabídka


Vybrali jsme pro Vás 14 modelů dveřních výplní za stejnou cenu! Dveřní výplně jsou moderní, jejich excelentní propracovanost zaručuje vysokou kvalitu!
Výplně můžete použít jak pro naše plastové tak hliníkové vchodové dveře v provedení vsazovací nebo překryvné výplně.

 

Složení: Vnější pohledovou část tvoří hliníkové desky, každá o síle 1,3 mm. Povrchově jsou hliníkové desky upravené buď práškovým lakováním, nebo jsou potaženy folií s dekorem dřeva, popřípadě povrchě upraveny eloxováním. Jádro tvoří tvrzená PUR deska, která vyniká dobrými izolačními vlastnostmi.


Ornamentní rámečky: Některé výplně jsou tvořeny eloxovanými rámečky Alu-nox s optickým jevem ušlechtilé oceli.


Prosklení: standartní sklo VSG - Satinato vnější (bezpečností lepené mléčné) s Ug hodnotou 1,1 a složením 4-14-6. Možnost výběru dalších ornamentních skel - Mastercarre čiré, činčila čirá, ornament 504 čiré, Uadi čiré, Gothik čirý, Delta čirá, Pave čirý

 Tloušťka: 28 mm, za příplatek je možné nabídnout tloušťku 32 mm.

 

Standartní rozměr výplně: 900 x 2000 x 28 mm

 

Standartní barva: práškový bílý lak RAL 9016 provedení oboustranné. Dále jsme schopni nabídnout většinu stříkaných barev RAL i foliované dekory za příplatek.

 

Dveřní výplně s designem pro každého!

 


 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Objevte rozmanitost vchodových dveří...

 

 

Naši nabídku hliníkových výplní tvoří sortiment firmy VP Trend, která je úspěšně působící firmou na českém trhu již několik let. Zaměřuje se hlavně na plastové a hliníkové dveřní výplně.

 

 

Stavba výplní:

Vnější pohledovou část tvoří hliníkové desky, každá o síle 1,5 mm - výjimkou je překryvné provedení, kde je použit materiál o síle 2,0 mm. Povrchově jsou hliníkové desky upravené buď práškovým lakováním, nebo jsou potažené fólií s dekorem dřeva, popř. mohou být povrchově upraveny eloxováním, nebo speciálním lakováním.

 
V základním provedení je jádro vyrobeno z 20 mm vrstvy extrudovaného polystyrenu (XPS), tj. z lehkého materiálu, který nepodléhá vlivům stárnutí a zajišťuje výplním vysokou izolační schopnost. Zesílené provedení zajišťuje oproti základnímu provedení zlepšení hodnoty součinitele prostupu tepla. Jedná se o zesílení jádra o 5 mm, 10 mm, 15 mm, nebo 20 mm vrstvu XPS. Po dohodě s výrobním závodem lze jádro výplně zesílit i jinak. Oboustranně překryvné provedení dveřní výplně má vertikálně dělené jádro (zvlášť vnější a zvlášť vnitřní strana), obě poloviny jádra mají základní tloušťku 31,5 mm.

 
Na zasklení výplní je používáno izolační dvojsklo o složení 4-12-4, pro zesílené provedení je při tloušťce jádra 30 mm a více instalováno trojsklo. Pro oboustranně překryvné výplně je v závislosti na jejich tloušťce používáno trojsklo. Standardními skly jsou ornamenty bamboo čiré, činčila čirá, crepi čiré, delta čirá, kůra čirá, martele čiré, orchid čirý, polar čirý, a dále hladké čiré sklo - float resp. nízkoemisivní float. Kromě výše uvedených ornamentních skel lze na zasklení použít též planibely, stopsoly, altdeutsch, mastercarre, satinato, dále skla se zvýšenou termoizolační schopností (nízkoemisivní skla resp. skla s měkkou vrstvou) a skla speciální.

 

Vyžádejte si u nás katalog všech modelů, naši prodejci Vám odborně poradí.

>>> Výběrem hliníkové výplně se inspirujte zde <<<