Povrchová úprava

 

Extrudované profily

Mimořádná odolnost proti nepřízni počasí, nebo anglicky highly weather resistent, to je synonymum systému hwr , který reprezentuje v současnosti nejvyšší světový standard povrchové úpravy hliníkových dílů v rámci celé palety barev RAL.

 

Systém Heroal dur hwr splňuje nejvyšší kvalitativní požadavky třídy 2, stanovené institutem Qualicoat a tzv. třídu kvality Master institutu GSB. Práškové laky třídy Qualicoat 2 nebo třídy Master podle GSB musejí obstát v 36 měsíčním testu odolnosti proti povětrnostním vlivům. Přitom nesmí dojít k jejich poškození a na povrchu vrstvy smí dojít pouze k jasně stanoveným změnám, teprve pak mohou být klasifikovány jako mimořádně odolné.

 

 

 

 

 

 

Profily válcované z plechového pásu

Lak je nanášen na speciálně upravené hliníkové pásy ve dvou vrstvách metodou Coil-Coating a následně je vypálen. Jedná se o systém laků s mimořádnou odolností proti otěru na bázi polyamidem zušlechtěného kvalitního polyuretanu.

 

Kritéria zkoušek a posouzení v rámci vývoje laků a kontroly produktů propůjčují laku heroal velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům, ekologičnost, vysokou intenzitu barev a jejich odolnost proti záření UV. Systémy heroal tak mají trvale snadnou údržbu a zachovávají si funkčnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strukturovaný lakbarvy Raffaello

Povrchová úprava Raffaello, vynalezená a patentovaná v Itálii, umožňuje docílení individuální a mimořádné barevnosti povrchu.

 

 

Strukturovaný lak se zásadně liší od běžných povrchových úprav. Plocha není hladká a lesklá, ale hrubá a strukturovaná, to je znakem povrchu Raffaello.

 

 

Barvy Raffaello se mohou lišit od reálného stavu, vyžádejte si na prodejně katalog barev.